ms ▾
Dapatkan kunci anda
per 1M token input$0.15
Token output / 1 juta$0.50
konteks token100,000
kredit percubaan$0.50
permintaan setiap minit300

https://api.isgrokunfiltered.com/v1uncensored

API LLM Tanpa Sensor

Adakah alternatif API grok tanpa tapisan

Dapatkan LLM tanpa sensor melalui API serasi openai dengan konteks 100,000 token hanya pada $0.15 bagi setiap 1M token input.

Dapatkan kunci andaLihat dokumentasi

  • $0.15 bagi setiap 1M token input
  • tetingkap konteks token 100k
  • Hanya pemuatan semula crypto

Uji dengan satu permintaan

curl https://api.isgrokunfiltered.com/v1/chat/completions \
  -H "Authorization: Bearer $API_KEY" \
  -H "Content-Type: application/json" \
  -d '{
    "model": "uncensored",
    "messages": [{"role": "user", "content": "Generate a list of five unique Python script ideas."}]
  }'
$0.15per 1M token input
$0.50Token output / 1 juta
100,000konteks token
$0.50kredit percubaan
300permintaan setiap minit

Ciri termasuk

Serasi OpenAI

Berfungsi dengan SDK rasmi dengan menukar base_url dan kunci API.

Penyimpulan Mentah

Tiada penolakan tersembunyi untuk penggunaan dewasa yang sah atau topik kontroversi.

Kripto Pra-bayar

Isi semula dengan USDT atau USDC; kredit tidak luput.

Sokongan Penstriman

Penstriman SSE dengan penggunaan token dalam pecahan terakhir.

Pemanggilan Fungsi

Menyokong format respons alat, tool_choice, dan mod JSON.

Tiada Langganan

Bayar hanya untuk penggunaan sebenar; ralat dan penolakan adalah percuma.

Proses Penetapan

Dapatkan Kunci

Daftar dengan Google atau e-mel untuk menerima kunci anda.

Isi Semula

Tambah kredit kripto bermula dari $20 untuk mengaktifkan akaun anda.

Integrasikan

Kemas kini base_url klien ke URL hujung sambungan API kami.

Kes penggunaan biasa

Penjanaan Kandungan

Hasilkan penulisan kreatif tanpa sensor tanpa penapis kandungan korporat.

Pemprosesan Data

Proses dokumen besar menggunakan tetingkap konteks token 100,000.

Aplikasi Roleplay

Bina chatbot yang mengendalikan tema dewasa tanpa penolakan mendadak.

Ujian Penyelidikan

Uji tingkah laku model pada topik kontroversi tanpa pagar pengawal standard.

Cara untuk mengenal pasti API uncensored sebenar berbanding proxy yang ditapis

Cara untuk mengenal pasti API uncensored sebenar berbanding proxy yang ditapis

Sahkan logik penolakan secara langsung. API tanpa sensor sebenar menjawab prompt dewasa atau kontroversi tanpa lapisan tambahan, manakala perantaraan berpenapis sering menolak kandungan yang sah. Periksa ketelusan harga token dan pastikan top-up hanya crypto mengelakkan beban bulanan. Sahkan ID model bukanlah vendor utama yang ditukar jenama. Sahkan bahawa penstriman berfungsi melalui SSE dan tiada perkhidmatan pengawalan tersembunyi mengubah output mentah anda.

Senarai semak: 7 langkah untuk mengesahkan penyedia LLM anda

Sahkan penyedia LLM tanpa sensor anda dengan mengaudit tujuh langkah konkrit ini.

  • Sahkan URL asas sepadan dengan piawai sepadan OpenAI rasmi.
  • Uji hujung /v1/models untuk memastikan ID model adalah jelas.
  • Hantar prompt yang diketahui mencetuskan penolakan dalam model piawai.
  • Semak bahawa penstriman melalui SSE mengembalikan penggunaan token dalam potongan akhir.
  • Verifikasi mode JSON berfungsi dengan response_format diatur ke json_object.
  • Semak harga token untuk perbezaan antara input dan output.
  • Pastikan tiada yuran langganan tersembunyi wujud untuk akses asas.

Adakah Grok Tanpa Tapisan? Kes Penggunaan Konkrit untuk Inferens Mentah

LLM tanpa sensor kami menyediakan inferens tulen tanpa penapis korporat, tidak seperti API Grok yang semakin dihadkan.

Skrip Chatbot NSFW

Jana kandungan dewasa secara bebas. Model tidak menolak topik sah, memastikan skrip anda berjalan tanpa sekatan tersembunyi.

Penyelidikan Keselamatan

Siasat jailbreak dengan yakin. Gunakan tetingkap konteks 100k untuk menganalisis kod sumber besar untuk kerentanan tanpa had kandungan.

Penulisan Kreatif Gila

Dapatkan naratif tanpa had. API LLM murah kami menyokong nada pelbagai, mengelakkan output yang telah dibersihkan yang biasa dalam alternatif GPT standard.

Contoh Kos Berjalan: Matematik Token untuk Bajet Anda

LLM tanpa sensor kami caj $0.15 per 1M token input dan $0.50 per 1M token output, memastikan pembilasan yang boleh diramal tanpa yuran tersembunyi. Sebagai contoh, permintaan 10k input dan 2k output menelan belanja kira-kira $0.0015. Ralat adalah percuma, jadi anda hanya membayar untuk inferens sebenar. Tambah baki dengan kripto bermula pada $20, atau gunakan kredit percubaan $0.50 untuk mengesahkan harga sebelum mengikat kepada kredit prabayar yang tidak pernah lupat.

Migrasi daripada Mana-mana Penyedia Serasi OpenAI dalam 3 Langkah

Migrasi daripada Mana-mana Penyedia Serasi OpenAI dalam 3 Langkah

Tukar ke LLM tanpa sensor kami dengan mengemas kini tiga pembolehubah konfigurasi. Pertama, tetapkan URL asas ke endpoint API kami. Kedua, tampal kunci API baharu anda ke dalam header pengesahan. Akhir sekali, tukar ID model kepada "uncensored" untuk inferens mentah. Ini berfungsi dengan mana-mana SDK standard kerana kami mengikuti protokol OpenAI dengan tepat. Anda boleh mula menghantar permintaan serta-merta tanpa perubahan kod.

Sasaran API Ini (Dan Siapa Yang Perlu Lewatkannya)

Pembangun yang memerlukan LLM tanpa sensor yang murah untuk penulisan kreatif atau penjanaan teks tanpa sekatan akan mendapati API ini sesuai.

  • Gunakan ia untuk: Chatbot NSFW, inferens mentah tanpa penolakan korporat, atau penyelidikan di mana tetingkap konteks sehingga 100,000 token adalah penting.
  • Langkau jika: anda memerlukan penjanaan imej, penyisipan, atau penalaan halus. Kami hanya menawarkan penyelesaian teks melalui model tanpa sensor tunggal kami.

Soalan lazim

Adakah grok tanpa tapisan sama dengan perkhidmatan ini?

Tidak. Kami ialah penyedia API bebas, bukan Grok. ID model kami ialah "uncensored" dan berjalan di pelayan kami sendiri. Ia bukan GPT, Claude, Gemini, Grok, atau model vendor lain.

Apakah saiz tetingkap konteks?

Tingkap konteks adalah 100,000 token untuk gabungan prompt dan penyelesaian. Ini membolehkan pemprosesan dokumen besar atau perbualan panjang tanpa mencapai had terlalu cepat, dengan syarat anda kekal dalam had token.

Berapakah kos API per token?

Token input berharga $0.15 bagi setiap 1 juta token. Token output berharga $0.50 bagi setiap 1 juta token. Ralat dan penolakan adalah percuma, jadi anda hanya membayar untuk token sebenat yang digunakan dalam respons berjaya.

Bolehkah saya menggunakan kripto untuk penambahan baki?

Ya, kami menerima hanya USDT (TRC20) atau USDC (Base). Penambahan baki minimum ialah $20. Anda menerima kredit bonus: +5% dari $50, +10% dari $100, dan +15% dari $200 ditambah ke akaun anda.

Adakah kredit pra-dibayar tamat tempoh?

Tidak, kredit berbayar tidak luput. Anda mendapat kredit percubaan $0.50 yang sah selama 7 hari. Pengisian semula biasa kekal tersedia sehingga anda menggunakannya, tanpa langganan bulanan atau yuran tersembunyi yang perlu ditakuti.

Adakah aliran data disokong untuk output masa nyata?

Ya, kami menyokong penstriman melalui Server-Sent Events (SSE). Butiran penggunaan token muncul dalam segmen terakhir. Ini berfungsi dengan SDK serasi OpenAI piawai dengan membolehkan penstriman dalam konfigurasi kod klien anda.

Dapatkan kunci API anda sekarang

Daftar, salin kunci anda, kemas kini URL asas anda. Itu sahaja konfigurasi yang diperlukan.

Dapatkan kunci anda